Главная / МИР
01.03.2025 | 08:18

Італія ініціює антикризовий саміт за участю США, країн Європи та союзників

Італія ініціює антикризовий саміт за участю США, країн Європи та союзників

Італія запропонує своїм партнерам негайно провести саміт за участю США, європейських країн і союзників. Мета зустрічі - обговорення шляхів подолання викликів сучасності, починаючи з України.

Про це заявила прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

"Кожен поділ Заходу робить нас усіх слабшими і сприяє тим, хто хотів би бачити занепад нашої цивілізації", - сказала глава італійського уряду.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия
Комментариев(0) Добавить
Осталось 1000 символов
captcha 
комментариев на странице


  • Добавь коментарий первым