01.03.2025 | 08:18
Італія ініціює антикризовий саміт за участю США, країн Європи та союзників
Італія запропонує своїм партнерам негайно провести саміт за участю США, європейських країн і союзників. Мета зустрічі - обговорення шляхів подолання викликів сучасності, починаючи з України.
Про це заявила прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
"Кожен поділ Заходу робить нас усіх слабшими і сприяє тим, хто хотів би бачити занепад нашої цивілізації", - сказала глава італійського уряду.