05.03.2025 | 18:10

Польща розпочала депортацію іноземців-злочинців

Польща розпочала депортацію іноземців-злочинців

Польська влада розпочала процес депортації іноземців, затриманих за скоєні злочини у країні.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив про початок депортацій іноземних громадян, котрі скоїли злочини в країні. Про це він повідомив на платформі X у середу, 5 березня.

Нагадаємо, Рада міністрів Польщі 15 жовтня 2024 року ухвалила міграційну стратегію.

Раніше повідомлялося, що Польща має намір тимчасово зупинити дію права на надання притулку. Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск обіцяє звести "до нуля" нелегальну міграцію в країні.