14.07.2022 | 10:29

Зеленський нагородив ще 136 військових

Зеленський нагородив ще 136 військових

Президент підписав указ про нагородження наших воїнів. 136 учасників бойових дій відзначено державними нагородами, 25 з них - посмертно.

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ще 136 військових. Про це він повідомив у своєму зверненні.

"Ввечері, як завжди, підписав указ про нагородження наших воїнів. 136 учасників бойових дій відзначені державними нагородами, 25 із них - посмертно", - зазначив глава держави.

Раніше повідомлялося, що Зеленський відзначив держнагородами 220 військових.

Раніше президент вручив ордени Золота Зірка військовослужбовцям, яким надано звання Героя України.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4494720-zelenskyi-nahorodyv-sche-136-viiskovykh