22.02.2023 | 08:06

Зеленський провів засідання Ставки – Данілов

Зеленський провів засідання Ставки – Данілов

Секретар РНБО розповів, що учасники засідання обговорювали наступ країни-агресора Росії.

 
Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 21 лютого, провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Учасники засідання обговорювали наступ Росії. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону Єдині новини.
 
Він також зазначив, що напередодні річниці вторгнення Росії засідання ставки проводяться практично щодня.
 
"Сьогодні на засіданні Ставки ми це питання промовляли (наступу РФ, - ред.). Ми його промовляємо, мінімум, 2-3 рази на тиждень. Перед 24 лютого президент майже щодня збирає Ставку. Розуміємо, що відбувається. Відсіч буде обов'язково дана всьому агресору. Шансів перемогти у них нуль", - наголосив секретар РНБО.
 

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4564740-zelenskyi-proviv-zasidannia-stavky-danilov