Главная / УКРАИНА
20.02.2026 | 18:06

Україна й Австрія обговорюють передачу електростанцій - Сибіга

Україна й Австрія обговорюють передачу електростанцій - Сибіга

Український урядовець подякував Австрії за допомогу в подоланні наслідків російського зимового терору.

Україна та Австрія обговорюють передачу обладнання з виведених з експлуатації австрійських електростанцій. Українські фахівці нині оцінюють технічну сумісність і логістику доставки. Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на спільній з федеральною міністеркою європейських та міжнародних справ Австрії Беатою Майнль-Райзінгер пресконференції в Києві в п'ятницю, 20 лютого.

Український урядовець подякував Австрії за допомогу в подоланні наслідків російського зимового терору і надання Україні для цього 3,5 млн євро через різні міжнародні механізми.

"Сьогодні ми ще обговоримо передачу обладнання з виведених з експлуатації електростанцій у Відні. Наші фахівці вже оглядають їх, визначають перелік технічно-сумісного обладнання та логістику доставки", - розповів міністр.

Австрія також готова передати Україні дев'ять потужних трансформаторів з землі Зальцбург та газове обладнання для Укртрансгазу, додав Сибіга.

Він окремо відзначив численні громадські ініціативи щодо енергетичної допомоги Україні, які демонструють небайдужість австрійського суспільства.

 

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4856636-ukraina-y-avstriia-obhovoruiuit-peredachu-elektrostantsii-sybiha

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия
Комментариев(0) Добавить
Осталось 1000 символов
captcha 
комментариев на странице


  • Добавь коментарий первым