07.03.2023 | 17:33
Україна повернула з полону 130 військових
У вівторок, 7 березня, Україна повернула з полону 130 своїх захисників.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал голови Офісу президента Андрія Єрмака.
"Черговий обмін полоненими - нам вдалося повернути додому 130 наших людей - 126 захисників та 4 захисниць. Це воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, ДССТ", - розповів Єрмак.
За його словами, серед них - 87 захисників Маріуполя, 71 з яких - із "Азовсталі".
"Також повертаємо взятих у полон в районі Бахмута та Соледара - загалом 35 людей з Донецького напрямку", - додав він.
https://www.rbc.ua/rus/news/ukrayina-povernula-polonu-130-viyskovih-1678201214.html