22.02.2025 | 09:55

РФ вивела носій "Калібрів" у Чорне море: який можливий залп ракет

РФ вивела носій "Калібрів" у Чорне море: який можливий залп ракет

Сьогодні вранці, 22 лютого, в Чорному морі був зафіксований російський ракетоносій, який країна-агресора вивела на бойове чергування. Добою раніше в даній акваторії ворожі військові судна не спостерігалися.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Військово-Морських Сил ЗСУ.

Як розповіли у військовому відомстві, станом на шосту ранку в Чорному морі знаходився 1 російський корабель, який є носієм крилатих ракет типу "Калібр".

У ВМС уточнили, що це судне у разі атаки здатне запустити загальним залпом до 4 ракет.

Разом з тим в Азовському морі кораблі противника - відсутні.

А от в Середземному морі були помічені 4 кораблі РФ, з яких 3 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 26 ракет.

https://www.rbc.ua/rus/news/rf-vivela-nosiy-kalibriv-chorne-more-kiy-1740199306.html